Skip to content Skip to footer

Loty zapoznawcze i widokowe

Loty zapoznawcze i widokowe są doskonałym sposobem, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, “czy chce zostać pilotem?”. W ciągu kilkudziesięciu minut w powietrzy zaznasz typowych wrażeń lotniczych i zrozumie czy “to jest to”?

Lot zapoznawczy jest pierwszym elementem kursu pilota do świadectwa kwalifikacji samolotu ultralekkiego. Skorzystaj z tego lotu z doświadczonym instruktorem przed podjęciem decyzji o kontynuacji szkolenia na pilota UACP.

Przed startem uzyskasz informacje o przyrządach pokładowych oraz podstawach bezpieczeństwa lotu. W trakcie lotu zobaczysz jak pilotowanie samolotu ultralekkiego wygląda to w praktyce. Siedząc przed deską rozdzielczą i wolantem będziesz mógł obserwować wskazania przyrządów oraz słuchać korespondencji radiowej prowadzonej przez pilota ze służbami ruchu lotniczego

Ile to kosztuje i jak się umówić?

Loty zapoznawcze wykonujemy zależnie od pogody i aktualnego grafiku. Typową trasą jest lot w okolicach Łowicza i Skierniewic, ale możliwe jest ustalenie własnego planu i długości trwania lotu. Skontaktuj się z nami w kwestiach kosztów. Warto wiedzieć, że koszty lotu można podzielić na kilka osób.

Aby zarezerwować termin i uzgodnić cenę napsz do nas lub zadzwoń +48 692 482 241.

Loty w okolicach Łowicza i Skierniewic

Lot zapoznawcze i widokowe odbywają się w okolicach rezerwatu Bolimowskiego oferuje przepiękne widoki lasów oraz rzeki Rawki.

Wow! Fantastyczne przeżycie. Jak tylko wystartowaliśmy, zapomniałam że miałam się bać! Przepiękne widoki i niesamowite wrażenia. Zapiera dech w piersiach.

Ania Glinka

Zapraszamy!

Lądowisko Aviator Nieborów
99-416 Bobrowniki
+48 692 482 241
328Q+XG Bobrowniki